O nás

Nejen o jídle se zaměřuje na návyky zdravé životosprávy a snaží se o jejich automatické zařazení do běžného života. Chceme ukázat, že to jde nenásilně, udržitelně bez nesmyslných výdajů a že i menší změna může postupně vést k upevnění zdraví a prevenci civilizačních onemocnění.

IMG_3682.JPG
IMG_2551.JPG

Mgr. Hedvika Jakešová

Moje vášeň k pohybové aktivitě se pořádně rozhořela před 8 lety. Jak čas plynul z příjemné záliby se stalo studium na vysoké škole a nakonec i práce.

V průběhu let jsem pochopila zásadní fakt, že neexistuje žádný zázrak a nefunguje nic lépe než psychická pohoda. Ať už se jedná o vztah k jídlu nebo vztah k pohybu. Stejným směrem se vydávám a vedu své klienty. Současně kladu důraz právě na kombinaci vyvážené stravě a pohybu, protože společně snáze dovedou k výsledku a jednodušeji ho dlouhodobě udrží.

Vystudovala jsem Nutriční terapii na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, Výživové poradenství a sportovní diagnostiku a Wellness specialistu na Vysoké škole tělesné výchovy a sportu PALESTRA.

Bc. Monika Jezberová

Kladný vztah ke sportu a správný přístup ke stravě je dle mě klíčem k fyzickému, ale i psychickému zdraví. Ke sportu jsem byla vedena odmalička a nyní je mou největší vášní poledance, vztah k jídlu jsem si až časem vybudovala sama.

Vystudovala jsem obor nutriční terapie na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. K nutriční terapii mne přivedla zkušenost s poruchou příjmu potravy, rozhodla jsem se tedy přeměnit svou slabinu v silnou stránku. Jelikož se jedná z větší části o psychologickou problematiku a také protože si myslím, že psychika hraje ve vztahu k jídlu velkou roli, chci se i dále vzdělávat po této stránce. Proto pokračuji v oboru Psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity.